Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması – Kurumsal WordPress Temaları | Yazılım Teknolojileri

Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması

Bordo – WordPress Tercümanlık Bürosu Teması
17 Temmuz 2019
WooShop – WordPress E-Ticaret Teması
29 Temmuz 2018

Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması

Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması Sınırsız renk ve düzen özelleştirme seçeneği ve tam genişlikli veya kutulu stil, size benzersiz bir web sitesi oluşturmak için temayı özelleştirme şansı verir. Tema, ürünlerinizin harika görsellerini sunmanız konusuna odaklanmıştır. Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması, her şeyi satmanızda size yardımcı olacak çok yönlü bir temadır. Beğendiğiniz her şeyi aldık ve çok daha iyisini yaptık! Temaya, kullanması oldukça kolay olan Sayfa Oluşturucusu ve temayı doğrudan yönetici panelinden özelleştirmeyi sağlayan onlarca seçenek de dahil. Bu tema, Temizlik firmalarına, kurumsal firmalara hatta hastaneler için bile dört dörtlüktür.

Web sitesi Elementleri
Web sitesi öğeleri, işinizi en hızlı ve pratik şekilde çözmeniz için tasarlanmıştır. Varsayılan düzen bölümünde önceden ayarlı seçenekleri düzenleyip, her yerde kullanabilirsiniz. Özel Türler için yaptığınız ayarlar kolayca her sayfada kullanılabilir; tekrar tekrar yazmanıza gerek yok.

Revolution Slider Dahil
Tüm temalarımızın yanında çok amaçlı Responsive Slider ücretsizdir. !

Metin
Metin blokları oluşturmak için kullanabileceğiniz basit metin öğesi, tam genişlikte ya da sütunlar halinde kullanılabilir.

Üye
Üyeleri takımlar halinde kategorize ederek herhangi bir sayfada gösterin. Üye ayrıntılarının yer aldığı sayfa otomatik olarak oluşturulur.

Alt Bilgi Ekran Araçları
Alt bilgi ekran araçlarının yer aldığı sütunları kolayca ayarlayabilir, rengini değiştirebilir, telif hakkı mesajı ekleyebilir, hatta tema yöneticisi aracılığıyla javascript kodu kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Üst Bilgi
Aralarından seçebileceğiniz farklı üst bilgi çeşitleri.

Hizmetler
Hizmetleri, ürünleri tanıtın ya da herhangi bir bilgiyi kutucukların içinde güzel bir biçimde verin. Hem de hızlıca.

Redux Panel
Redux Panel, duyuru paneli, açılış saatleri ya da fiyat listesi vb. gibi içerikleri göstermeye yarayan evrensel bir öğedir

Olanaklar
İşletmenizin temel özelliklerini kolaylıkla sergileyin.

Responsive tasarım
Güneş – WordPress Temizlik Firma Teması %100 responsive’dir ve tüm cihazlarda harika çalışır. Müşterileriniz cep telefonu, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlarını kullanarak çevrimiçi alışveriş yapabilirler. Tüm site, ekran boyutuna göre otomatik adapte olacaktır. Temalar iPhone, iPad, Android ve Windows cihazlarında, çok sayıda modern ve aynı zamanda eski ürünle test edilmiştir.

Shortcode’ları

Varsayılan tüm shortcode’ları, Woo Market tasarımına uyacak şekilde güzelce stilize edilmiştir. Benzersiz bir sunum hazırlamak için WooCommerce shortcode’larını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. En günel ürünleri, en iyi puan alanları veya en çok satılan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerinize en güncel ürünleri, en sevilen ürünler, en çok satılan ürünleri gösterin.

Ürün veya hizmetinizin en önemli parametrelerini tanımlayın. Buna dayanarak, sunulan ürün ve hizmetler arasındaki farkları detaylı bir liste olarak sunun. Bu sayede müşterilerinize yaptığınız teklifler daha açık ve net olacak. Ayrıca fiyat listenize ikonlar ve hatta görseller ekleyerek, sıradan listelere kıyasla daha profesyönel bir görünüm elde edebilirsiniz.

daha şaşırtıcı özellikleri

Her tema, kendi belirli sektörüne hizmet etmek üzere özellikle geliştirilmiş özellikler ve öğeler içerir. Bunun dışında, sitenizin her yerinde kullanabileceğiniz harika standart özelliklere ve iş özelliklerine de erişirsiniz. Detaylar için aşağıyı inceleyin.

Versiyon Uyumu


 

WORDPRESS EKLENTİLER SÜRÜM
PHP Revolution Slider 5.X.X Tüm Sürümler
PHP 4, PHP 5, PHP 7 CT-SHORTCODE WordPress 4.9.x.

Tema için Destek Al

    GÜVENLİ ÖDEME İYZİCO

    PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görecektir.

    TEMA DÖKÜMANLARI

    Tema döküman dosyası tema ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları tema ile ilgili soru ve cevapları online destek forumunda  bulabilirler. incelemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

    tips blogging drakor sub indo berita indonesia