Güzellik Salonu – WordPress Bayan Sağlık Teması – Kurumsal WordPress Temaları | Yazılım Teknolojileri

Güzellik Salonu – WordPress Bayan Sağlık Teması

WordPress Apart – WP Turizm Teması
5 Temmuz 2018
WordPress Araç Çekici Teması
11 Haziran 2018

WordPress Güzellik Salonu Teması – SPA Teması

Spa, Sağlık ve Güzellik merkezleriyle kliniklerine özel WordPress teması. Dakikalar içinde ürün sunumu veya ücret listesi yaratın. Güzellik salonu WordPress teması, yeni web sitenizi güzel ve stil sahibi yaparken, müşterilerinize, sunduğunuz her şeyi gösterebileceğiniz harika görsellere odaklanmıştır. Tema, önemli ve gerekli tüm eklenti ve elementleri içerir.

Müşterileriniz için Gelişmiş Panel

Özellikle SPA ve Sağlık/Güzellik Salonları, Sağlık ve Tıp Kulüpleri, Spor Salonları, Masaj Salonları ile Estetik, Dermatoloji Merkezleri için Responsive tasarlanmış güzel bir WordPress teması. Benzersiz “Ürünler” öğesi sayesinde, ürün ve hizmetleri çok kolay bir şekilde sunabilirsiniz. Soru formları, istenen sayfaya eklenebilir.

Ürün Tanıtım Elementleri

Güzellik Salonu SPA WordPress temasını diğer tüm çok amaçlı WordPress temalarından ayıran özellik, ürünler elementidir. Modern bir web sitesinin en önemli bölümü, ürün ve hizmet sunumudur. Sizin için kolayca yönetilebilir, müşterileriniz için okuması kolay olmalı.

Ürünler elementini kullanarak ürün ve hizmetleriniz için fiyat listesi oluşturabilir, görsel, açıklama ve ürün fiyatı ekleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürünü öne çıkarabilirsiniz ve o ürün, web sitenizde otomatik olarak vurgulanır.

Eğer ki çok sayıda farklı ürün ve hizmet sunuyorsanız, kategoriler işinize yarayacaktır. Okuması kolay ve güzel stilize edilmiş olacaktır. Yukarıda gördüğünüz üzere, Standart ve Premium hizmetler için bir örnek hazırladık. Kategorileri aynı zamanda, sitenizdeki farklı sayfalarda, sadece seçili ürün ve hizmetleri göstermek için de kullanabilirsiniz. Örneğin masaj hizmetine yönelik bir sayfada sadece masaj ile ilgili ürünler görüntülenebilir.

En iyi yanı da şu: tüm ürün ve hizmetlerinizi bir kere tanımlayıp, sitenizin bütününde birkaç sefer, farklı birkaç kategoriye eklenmiş halde, çoklu kullanabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde kullanılan çok güçlü bir araç.

Web siteniz üzerinde çalışmaktan keyif alacaksınız

Sağlık ve güzellik, ayrılmaz bir bütünü oluşturur. İşte bu yüzden Güzellik Salonu WordPress temasını hazırlarken, sadece modern tasarıma değil kolay yönetime de odaklandık. Sitenizin içeriğini yaratmak ve yazmak, düzenli olarak yapmaktan keyif alacağınız bir iş. İşinizin büyümesine yardımcı olurken, sizi de yeni bakış açılarına sokacak. Size bu rutinde yardımcı olacak araçlar hazırladık. Web sitesi yönetimi, yeni başlayanlar için son derece basit ve kullanıcı dostu; ancak gelişmiş kullanıcılar için sağlam ve güçlü.

Panoramik Slayt

Web siteniz, yeni müşterilerinizle ilk temasınızdır. Minimalist bir tasarım içinde harika resimler göstererek güzel duygular uyandırın. Benzersiz panoramik Slider, sitenizi yepyeni bir boyuta taşıyacak.

10’dan fazla Hazır Sayfa

Müşterilerinize bilmek istedikleri her şeyi söyleyin. Siteniz, basit iki satır metinden fazlası olmalı. İyi yapılandırılmış ve okuması kolay bir sunum hazırlayın. Bir blog başlatın veya onlara çalışanlarınızı gösterin. Haberler, etkinlikler veya yeni iş pozisyonları sunun. Güzellik Salonu WordPress temasında 10 önceden hazırlanmış anasayfa, yorum eklenebilir blog, kategori filtreli portfolyo seçenekleri var. Sitenize eklediğiniz bilgiler, müşterilerinizle güçlü bir bağ kurmanızı sağlayacak. Bu tema ile çalışmak hoşunuza gidecek.

Referanslar

Müşterileriniz, verdiğiniz hizmetten memnunlar mı? Deneyimlerini web sitenizde paylaşın. Kolayca bir Referanslar öğesi ekleyin ve onların görüşleri, diğer müşterilerinizin karar vermesine yardımcı olsun. Referans toplayarak, servislerinizi geliştirmenizde size yardımcı olacak değerli bir geri dönüşe sahip olabilirsiniz. Kendi markanızı, bizim yardımımızla yaratın.

Hizmetlerinizi Daha Çekici Şekilde Sunun

Portfolyo öğesini, sunduğunuz hizmetleri ve sattığınız ürünleri şık bir şekilde sergilemek üzere kullanabilirsiniz. Büyük resimler, videolar, hatta görsel galerileri oluşturmanız mümkün. Müşterilerinize içeriği güzelce yapılaşmış şekilde görüntüleyin. Gelişmiş ayarlar sayesinde dilediğiniz ürünleri öne çıkarmanız da mümkün.

İletişim bilgileri ve Açılış saatleri

Müşterilerinizin sizi bulmasında onlara yardımcı olun. Detaylı bir Google Haritası, size e-postalar gönderecek bir iletişim formu ve hatta açılış kapanış saatlerinizi ekleyeceğiniz bir Bize Ulaşın sayfası oluşturun. Orada aynı zamanda çalışan ekibini ve referansları da gösterebilirsiniz. Ne görüp görmeyeceğiniz tamamen size bağlı. Ayrıca sitenizi dilerseniz Facebook veya Twitter gibi sosyal medyaya bağlayabilir ve oralardaki en güncel paylaşımlarınızı sitenizin dilediğiniz yerinde gösterebilirsiniz.

Versiyon Uyumu


 

WORDPRESS EKLENTİLER SÜRÜM
PHP Revolution Slider 5.X.X Tüm Sürümler
PHP 4, PHP 5, PHP 7 CT-SHORTCODE WordPress 4.9.x.

Tema için Destek Al

  GÜVENLİ ÖDEME İYZİCO

  PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görecektir.

  SİPARİŞ TAMAMLA & İNDİR

  Ödeme işleminizi tamamlandıktan sonra Aşağıdaki “Siparişimi Tamamla”  butona tıklayarak Siparişinizi Tamamlayınız.

  DİĞER ÖDEME YÖNTEMİ

  ÖDE AL FORMU

  İsterseniz Ödeal formu üzerinden detema satın alabilirsiniz. Formunuzu doldurduktan sonra cep telefonunuza gönderilecek mesajda yer alan satın alma linki ile 3D Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden tema satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


   TEMA ÖZELİKKLERİ

   Eklenme Tarihi:  10.06.2018
   Güncellenme Tarihi: 14.06.2018
   Widget Desteği: Var
   Destekleyen Tarayıcılar:  IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
   Uyumlu Eklentiler:  Visual Composer 5.1.x, Visual Composer 4.12.x, Revolution Slider, Contact Form 7, Import & Export Widgets, Duplicate Post, Turka Support
   Desteklediği Versiyon: WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x, WordPress 4.7.x, WordPress 4.6.1, WordPress 4.6, WordPress 4.5.x, WordPress 4.5.2, WordPress 4.5.1, WordPress 4.5, WordPress 4.4.2, WordPress 4.4.1, WordPress 4.4, WordPress 4.3.1, WordPress 4.3
   İçindeki Dosyalar: Layered PNG, PHP Files, CSS Files, JS Files
   Kolon Sayısı: 4+
   Tasarım Uyumu: Responsive
   Döküman Dosyası: Var

   TEMA DÖKÜMANLARI

   Tema döküman dosyası tema ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları tema ile ilgili soru ve cevapları online destek forumunda  bulabilirler. incelemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

   tips blogging drakor sub indo berita indonesia