İnşaat V2 – WordPress İnşaat Teması – Kurumsal WordPress Temaları | Yazılım Teknolojileri

İnşaat V2 – WordPress İnşaat Teması

WordPress Mühendis Proje Tanıtım Teması
19 Mayıs 2018
Hotel SPA – WordPress Hotel Teması
12 Şubat 2018

WordPress İnşaat Teması v2

WordPress inşaat, Mühendis, Mimar Teması , HTML5 ve CSS3 ile tasarlanmış modern ve yeni bir tasarımla geliyor. Yeni hareketli elementler ve harika çok katmanlı slider özellikler var. Her tipte websitesi için uygun – iş, kurumsal, blog, portfolyo, vb. Tema adaptif bir tasarıma sahip, masaüstü ve cep telefonlarında kullanımı çok kolay.

Şaşırtıcı tema özellikleri

Profesyönel görünen herhangi bir site oluşturun. Responsive WordPress temalarımız çok amaçlı evrensel elementler ve söz konusu iş için özellikle geliştirilmiş benzersiz özellikler barındırır. Güçlü yönetici paneli ve kullanımı kolay sayfa oluşturucu ile sitenizin tüm sayfalarını yaratabilirsiniz. Hemen şimdi kullanmaya başlayabileceğiniz element ve özelliklerin listesini aşağıda inceleyin. Responsive WordPress temalarımız, çoğu iş web sitesinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi halihazırda içerir.

 

Başlıca özellikleri şunlardır:

Tema, Revolution Slider ve Anything Slider içerir; sınırsız renkler, farklı portfolyo düzenler, özel posta tipleri, özelleşmiş widget’lar, tonlarca shortcode, SEO optimizasyonu, WPML çeviri desteği de mevcuttur. Kendi web sitenizi yapmanız için hepsi bu. Tema, WPML çeviri eklentisini tamamen destekler, bu sayede sitenizi dilediğiniz dilde üretebilirsiniz.

 • Çoğu yönetici paneli seçeneği ile her şeyi özelleştirebilirsiniz! HTML veya CSS bilmenize gerek yok
 • Tüm verinizi ve yönetici ayarlarınızı kolayca yedekleyebilirsiniz
 • Çeviriye %100 hazır. Başka bir dil için kolay çeviri – gettext PO dosyası da dahildir. Sadece demo sitemize bir göz atın. Tema WPML ile kullanıma da hazırdır
 • Sadece gerçekten ihtiyaç duyacağınız seçenkleri içeren Basit Yönetim
 • Birçok portfolyo düzeni
 • Kısa sürede profesyönel görünümlü siteler için çok sayıda shortcode
  Direkt olarak WYSIWYG editörü üzerinden shortcode üretici
 • Kenar çubuğu ve altbaşlıkta widget kullanılabilir
 • Daha iyi performans için görsel ve şablon önbelleğe alma
 • Google Analytics ile kullanıma hazır
 • CT-TEMA PANELİ – Dokümentasyon, Sık Sorulan Sorular ve son güncellemelere direkt olarak WordPress Yönetini Paneli üzerinden ulaşım
 • MVC şablonlama motoru. HTML şablonları PHP dosyalarından tamamen bağımsızdır.

 

Tamamıyla Responsive

Daha da fazla insan mobil cihazlar kullanmaya başladıkça, tamamıyla Responsive temalarımız, site trafiğinizi arttırmanıza yardımcı olacak. Responsive web siteniz bilgisayarınızda, tabletinizde ve akıllı telefonunuzda çalışır halde olacak.

SEO’ya hazır

Tüm temel SEO seçenekleri, Sayfa Oluşturu vasıtasıyla halihazırda kullanıma hazır. Hem kod hem tasarım açısından, arama motorları için optimize edilmiştir.

Tema Desteği

Özel destek ekibimiz, güvenli destek sistemimiz üzerinden size yardımcı olmaya hazır. Deneyim dereceniz ne olursa osun, sitenizi çalışır ve açık durumda tutacaksınız.

Web düzen ve renkler tek bir yerde

Çeşitli renk seçicileri kullanarak web sitenizin görünüm ve hissini özelleştirin. Logonuzu yükleyin, arka planı değiştirin ve önceden belirlenmiş birçok üstbaşlıktan birini seçin. Hiçbir HTML ve CSS bilginiz olmasa bile her şeyi özelleştirebilirsiniz.

 • Web siteniz için genel düzen ve renkler
 • Renk atayıcıları ile farklı renklerde üst başlıklar
 • Altbilgi ayarları ve renkler
 • Kenar çubuğu & widget alanları yöneticisi
 • Sosyal hesaplarınız için sosyal simge üreticisi
 • Müşterileriniz için marka yönetimi

Ve  daha çok özelliklerle …

Seveceğiniz Dokümantasyon

40+ sayfadan fazla detaylı dokümantasyon. Hem çevrimiçi hem çevrimdışı kullanılabilir.

Ve çok daha şaşırtıcı özellikleri

Her tema, kendi sektörü için özellikle geliştirilmiş özellikler ve elementler içerir. Bunların dışında, web sitenizin her yerinde kullanabileceğiniz harika standart ve kurumsal özelliklere de sahip olacaksınız.

Uyarlanabilir Tasarım

Tema, yaygın kullanılan mobil cihazlar ve tabletlerde mükemmel gözükebilmesi adına, uyarlanabilir bir tasarıma sahip. Tema, küçük bir ekrana otomatik olarak adapte olur. Tema, cep telefonları için özel bir şekilde stilize edilmişir, mobil cihazlara kadar hepsine responsive şekilde uyum sağlamaz.

Revolution Slider

Revolution Slider bir ton benzersiz geçiş efekti, görsel önyükleyicisi, video ekleyebilme, kullanıcı ile etkileşime girip durabilen otomatik oynatma ve kendi efektlerinizi yaratabileceğiniz daha birçok kurulumu kolay seçenekler sunuyor. 16 farklı özelleştirilebilir geçiş, sürükle ve bırak yönetici, temaya dahildir.

Kolay Yönetim

Kolay ve kullanıcı dostu yönetici paneli size, hiç HTML veya CSS bilmeden de çok sayıda özelleştirme yapabilme imkanı sağlıyor. Renkler, görseller, widget’lar, Slider’lar, portfolyolar, galeriler,…hemen hemen her şey özelleştirilebilir ve yönetici paneli üzerinden ayarlanabilir. Web sitenizin son hali sizin ellerinizde.

Faydalı Shortcode’lar

Profesyönel görünümlü sayfalarda kullanıma hazır çok çok sayıda shortcode, hazır. Shortcode üreticisi WYSIWYG editörü üzerinden direkt olarak çalıştırılabilir. Onları her sayfada, ilginç içerikler yaratmak için kullanabilirsiniz.

Araçlar ve Aksesuarlar

Demo XML içeriği, ve dokümantasyon. Hepsi bu paketin birer parçası. Yönetici markalama bölümü kendi logonuzu, renklerinizi ve metinlerinizi yüklemenize olanak sağlıyor. Yöneticiyi beyaz etiketli yapan CT TEMA PANELİ gibi bağımsız yönetici ayarları, config.php dosyası üzerinden kapatılabilir.

Tema Desteği

Tema, 6 Ay boyunca müşteri desteği ve satın alma sonrası hizmetiyle beraber geliyor. Tüm sorularınızı cevaplamak için her zaman yanınızda olduğumuz güvencesiyle bu temayı satın alın. Ayrıca satın aldıktan sonraki 6 Ay boyunca tüm güncellemelere de ücretsiz sahip olacaksınız.

TEMAYI KEŞFEDİN.

Her şey hayatınızı kolaylaştırmak için yapıldı. İçeriğinizi yazın ve işinizin kendisine odaklanın. Güzel görünen bir web sitesi yaratmak için bir web tasarımcısı olmanıza gerek yok. Biz o işi sizin için hallettik.

Renkler & Stiller

Web sitesinin hemen her bölümünün rengi, yönetici panelinden değiştirilebilir. Sezgisel renk seçicileri kullanın veya özel arka planlar yükleyin.

Kenar Çubukları & Widget Alanları

Sınırsız sayıda kenar çubuğu veya widget alanı yaratın. Ayrıca sütunlara, sayfa oluşturucuyu kullanarak widget alanı oluşturabilirsiniz. Güzelce entegre olduğundan, 3üncü parti eklentilere ihtiyacınız kalmaz.

Düzen & Ana Ölçüler

Yönetici paneli üzerinden websitesi ve kenar çubuğu genişliğinizi değiştirin. Arka plan ayarlayın, efektleri açıp kapatın. CSS dosyasını açmadan veya şemayı değiştirmeden.

Sürükle & Bırak Sayfa Oluşturucu

Yeni başlayanlar için kullanması kolay, gelişmiş kullanıcılar içinse çok güçlü. Öğeleri sağ taraftan sayfanıza sürükleyip bırakın. İçeriğinizi oluşturun ve kenar çubuklarının yüksekliklerini ayarlayın. Her şey tek bir yerden ayarlanabilir.

Piyasadaki en güçlü sayfa yapıcı. Tüm araçlar tek bir noktada, sayfa başlıklarını düzenleyin, SEO çalışmalarınızı kontrol edin.Hızlıca resim ve video yükleyebilirsiniz.

 • Özelleştirme için Bağımsız Sayfa

  Her sayfa farklı görüntülenebilir ve üstelik blog veya 404 hata sayfalarınızı da özelleştirebilirsiniz.

 • 30 + düzenlenebilir Öğe

  Her yerde kullanılabileccek 30 ‘un üzerinde yararlı güzel tasarımlı hazır iş öğesi.

 • Sayfa düzeni ayarları

  Açma / kapatma sol ve sağ kenar çubuğu, Yorumları etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak. Her şeyi sayfa oluşturucu ile yönetilebilinir.

 • Sayfanız için sütunlar

  Web sitenizin içeriğini 6 sütun yapısı şeklinde oluşturun. Sürükle & bırak yöntemi ile öğeleri düzenleyin, işte hepsi bu.

 • Sıralanamayan Elementler

  Göz alıcı çok katmanlı slayt düzeni, farklı sayfa başlığı seçenekleri ile.

 • Temel & gelişmiş ayarlar

  Öğe ayarları Temel ve Gelişmiş olarak iki sekme halindedir. Asla içinde kaybolmayacaksınız.

Temel ve Gelişmiş Öğe Ayarları

Gereken tüm seçenekler Temel Ayarlar’da bulunur. Tüm öğelerin varsayılan yapılandırmaları mevcuttur, ancak eğer isterseniz Sayfa Oluşturucu üzerinden bunları değiştirebilirsiniz. Gelişmiş Ayarlar ise gerek marj, doldurma, arka plan ve görseller için web profesyöneleri tarafından kullanılabilir.

Nasıl çalışır?

 1. Özel ve Normal sayfalar listesinde istediğiniz sayfayı seçin
 2. Seçili öğeyi Sıralanabilir Öğeler alanına veya Sütunlar elementi sütununa sürükleyin
 3. Temel sekmedeki sürüklenmiş öğeler için gereken sütun düzenini ve temel seçenekleri ayarlayın
 4. Yeni öğenizi renklendirin ve Gelişmiş sekmesinden diğer gelişmiş seçenekleri ayarlayın

Düzenlenebilir Sütunlar

6 farklı genişlikte sütunlar oluşturabilirsiniz. Sürükleyin & bırakın veya sütunları sağa veya sola hareket ettirin. Sütunlar öğesi sayfanızın herhangi bir yerinde kullanılabilir. Örneğin metinler için 2 adet 1/2 sütun yaratabilir, görseller için 3 adet 1/3 sütun kullanabilirsiniz. Yalnızca neye ihtiyaç duyduğunuza bağlı. Karmaşık shortcode’lar öğrenmeye son; sayfanızı oluşturmak için farenizi kullanın.

Temel Ayarlar

Çok basit ayarlar ile her kullanıcı kolayca uyarlayabilir. Her bir öğe varsayılan ayarları ile gelmektedir. Ve bu ayarların hepsini kolayca değiştirebilirsiniz.

Kategori seçin, göstermek istediğiniz öğelerin sayısını veya görsel boyutlarını ayarlayın. Izgara veya karuseli açık kapatn. Sonuçları anında göreceksiniz. CSS dosyasına girmenize veya bir web tasarımcısına ulaşmanıza artık gerek yok.

Gelişmiş Ayarlar

Profesyönel web tasarımcıları bu ayarları çok sever. Çeşitli dolgu ve marj seçeneklerinizi ayarlarken, renk ve arka planları da değiştirebilirsiniz.

Kenar Çubuklarınızı, kafanızdaki mükemmel düzen için ihtiyaç duyduğunuz şekilde yönetin

Sol ve sağ kenar çubuklarının nerede başlayıp biteceklerini ayarlayabilirsiniz. Hangi öğeler tam genişlikte olacak, hangileri onların içinde olacak… Her sayfanın farklı kenar çubukları olabilir. Ayrıca onları dilerseniz tamamen kapatabilirsiniz de. Birkaç tık ile sınırsız sayıda kenar çubuğu oluşturmanız mümkün.

Versiyon Uyumu


 

WORDPRESS EKLENTİLER SÜRÜM
PHP Revolution Slider 5.X.X Tüm Sürümler
PHP 4, PHP 5, PHP 7 CT-SHORTCODE WordPress 4.9.x.

Tema için Destek Al

  GÜVENLİ ÖDEME İYZİCO

  PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görecektir.

  SİPARİŞ TAMAMLA & İNDİR

  Ödeme işleminizi tamamlandıktan sonra Aşağıdaki “Siparişimi Tamamla”  butona tıklayarak Siparişinizi Tamamlayınız.

  DİĞER ÖDEME YÖNTEMİ

  ÖDE AL FORMU

  İsterseniz Ödeal formu üzerinden detema satın alabilirsiniz. Formunuzu doldurduktan sonra cep telefonunuza gönderilecek mesajda yer alan satın alma linki ile 3D Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden tema satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


   TEMA ÖZELİKKLERİ

   Eklenme Tarihi:  10.06.2018
   Güncellenme Tarihi: 14.06.2018
   Widget Desteği: Var
   Destekleyen Tarayıcılar:  IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
   Uyumlu Eklentiler:  Visual Composer 5.1.x, Visual Composer 4.12.x, Revolution Slider, Contact Form 7, Import & Export Widgets, Duplicate Post, Turka Support
   Desteklediği Versiyon: WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x, WordPress 4.7.x, WordPress 4.6.1, WordPress 4.6, WordPress 4.5.x, WordPress 4.5.2, WordPress 4.5.1, WordPress 4.5, WordPress 4.4.2, WordPress 4.4.1, WordPress 4.4, WordPress 4.3.1, WordPress 4.3
   İçindeki Dosyalar: Layered PNG, PHP Files, CSS Files, JS Files
   Kolon Sayısı: 4+
   Tasarım Uyumu: Responsive
   Döküman Dosyası: Var

   TEMA DÖKÜMANLARI

   Tema döküman dosyası tema ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları tema ile ilgili soru ve cevapları online destek forumunda  bulabilirler. incelemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

   tips blogging drakor sub indo berita indonesia