WordPress Nakliyat Teması 002 – Kurumsal WordPress Temaları | Yazılım Teknolojileri

WordPress Nakliyat Teması 002

WordPress Nakliyat Teması 003
14 Şubat 2017
WordPress Nakliyat Teması 001
14 Şubat 2017

WordPress Nakliyat Tema v2.0

Bu profesyönelce stilize edilmiş işletme bazlı WordPress nakliyat temasıyla, işletmeninizi çevrimiçi şekilde promote edebilirsiniz. Biliyoruz ki bir Nakliyat firması olarak sizin birinci önceliğiniz, dünya çapında güvenli ve hızlı şekilde ürünleri ve paketleri dağıtmaktır. Tam da bu yüzden bu temayı, profesyönel görünen ve hizmetlerinizi müşterilerinize açık ve net bir şekilde anlatan web sitenizi kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturmanız için tasarladık.

Web sitesi Elementleri

Web sitesi öğeleri, işinizi en hızlı ve pratik şekilde çözmeniz için tasarlanmıştır. Varsayılan düzen bölümünde önceden ayarlı seçenekleri düzenleyip, her yerde kullanabilirsiniz. Özel Türler için yaptığınız ayarlar kolayca her sayfada kullanılabilir; tekrar tekrar yazmanıza gerek yok.

Revolution Slider Dahildir

Çok-Boyutlu Responsive slider, tüm temalarımıza ekli olarak gelir. Daha şimdiden 25$ kar ettiniz bile.

Üstbaşlık

Benzersiz şekilde tasarlanmış üstbaşlık sayesinde web sitenizdeki anahtar bilgilere hızlı erişim sağlayın. Üstbaşlığa yerleşmiş bölümler belirleyin ve müşterileriniz için bu bilgilere erişmek adına kolaylık sağlayın.

Geçişler

İçeriğinizi sekmelere ayırmak, potansiyel müşterilerinizin sizin sunduğunuz hizmetlerle ilgili ana bilgiye ulaşmasına yardımcı olur. Tüm bölümleri ayrıca açıklayabilir ve kimsenin asla okumayacağı uzun metinler içeren sayfalardan kaçınabilirsiniz.

Hizmetler

Hizmetlere teşvik edin veya güzel bir biçimde istediğiniz bilgiyi gösterin. Hızlıca. Bir kez oluşturuldu mu, dilediğiniz sayfada kullanabilirsiniz.

Sütunlar

Sütunlar elementi, içerik ve diğer elementleri düzenlemeyi kolaylaştırır. Sütun düzenini seçin ve onu içerik ile doldurun.

Promosyon Elementi

Hizmetlerinizi güzel bir görsel, pratik açıklama ve eyleme çağıtma butonuyla kolayca promote edin.

Portfolyo

Görünür öğelerin sayısını, bir satırdaki öğe sayısını, portfolyo düzenini ayarlayabilirsiniz, ve çok daha fazlası …

Altbaşlık Widget’ları

Altbaşlık widget alanı sütunlarını kolayca ayarlayabilir, renk değiştirebilir, telif metni yayınlayabilir ve hatta tema yöneticisi üzerinden javascript kodu kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Promosyon ögesi

Sık sık karşılaşırız ki, yapılması gereken tek şey, ürün ve hizmetlerinizin görsel ve butonlar eşliğinde basitçe sunulmasıdır. Promotion Elementi’ni, bunu profesyonel bir görünümle, kolayca yapabilmeniz için geliştirdik. Dilediğiniz alt sayfaya entegre edebilirsiniz. CT Tema Builder Sayfa Oluşturucu içerisindeki sürükle/bırak elementlerden biri olup, sıralanabilir elementler altında bulunabilir.

Ürün ve hizmetlerinizin bu görsel sunumu, metin, görsel ve dilediğiniz herhangi diğer alt sayfa ya da üçüncü parti web sitesine yönlenmiş bağlantı içeren kısa reklamlar gibi çalışacak. Ayrıca bu küçük mükemmel sunumu yaratmanız için size yardımcı olacak birkaç farklı ayar da mevcut.

Logistic Nakliyat WordPress Teması, Hizmetler adı verilen muhteşem bir öğeyi de kapsar. Yönetim panelinde, göstermek istediğiniz kategori, hizmetlerinizi nasıl sıralayacağınız, kaç satır metin göstereceğiniz gibi oldukça yararlı özellikler bulabilirsiniz, ve en önemlisi kullanabileceğiniz birçok önceden belirlenmiş tasarım mevcuttur. Tüm bunları yönetim panelindeki birkaç seçeneğe tıklayarak kolayca değiştirebilirsiniz. Müşterilerimiz ayrıca renk değişikliği yapabilme ya da gelişmiş ayarları kullanarak arkaplan resmi ekleyebilme olanaklarından da çok memnun kalmaktadırlar. Ürünlerinizi hızlıca ve kolaylıkla sergileyin. Vakit nakittir.

Responsive tasarım

WordPress Teması %100 responsive’dir ve tüm cihazlarda harika çalışır. Müşterileriniz cep telefonu, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlarını kullanarak çevrimiçi alışveriş yapabilirler. Tüm site, ekran boyutuna göre otomatik adapte olacaktır. Tema; iPhone, iPad, Android ve Windows cihazlarında, çok sayıda modern ve aynı zamanda eski ürünle test edilmiştir.

 

Versiyon Uyumu


 

WORDPRESS EKLENTİLER SÜRÜM
PHP Revolution Slider 5.X.X Tüm Sürümler
PHP 4, PHP 5, PHP 7 CT-SHORTCODE WordPress 4.9.x.

Tema için Destek Al

  GÜVENLİ ÖDEME İYZİCO

  PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görecektir.

  SİPARİŞ TAMAMLA & İNDİR

  Ödeme işleminizi tamamlandıktan sonra Aşağıdaki “Siparişimi Tamamla”  butona tıklayarak Siparişinizi Tamamlayınız.

  DİĞER ÖDEME YÖNTEMİ

  ÖDE AL FORMU

  İsterseniz Ödeal formu üzerinden detema satın alabilirsiniz. Formunuzu doldurduktan sonra cep telefonunuza gönderilecek mesajda yer alan satın alma linki ile 3D Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden tema satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


   TEMA ÖZELİKKLERİ

   Eklenme Tarihi:  10.06.2018
   Güncellenme Tarihi: 14.06.2018
   Widget Desteği: Var
   Destekleyen Tarayıcılar:  IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
   Uyumlu Eklentiler:  Visual Composer 5.1.x, Visual Composer 4.12.x, Revolution Slider, Contact Form 7, Import & Export Widgets, Duplicate Post, Turka Support
   Desteklediği Versiyon: WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x, WordPress 4.7.x, WordPress 4.6.1, WordPress 4.6, WordPress 4.5.x, WordPress 4.5.2, WordPress 4.5.1, WordPress 4.5, WordPress 4.4.2, WordPress 4.4.1, WordPress 4.4, WordPress 4.3.1, WordPress 4.3
   İçindeki Dosyalar: Layered PNG, PHP Files, CSS Files, JS Files
   Kolon Sayısı: 4+
   Tasarım Uyumu: Responsive
   Döküman Dosyası: Var

   TEMA DÖKÜMANLARI

   Tema döküman dosyası tema ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları tema ile ilgili soru ve cevapları online destek forumunda  bulabilirler. incelemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

   tips blogging drakor sub indo berita indonesia