YAZTEKNO HİZMET SÖZLEŞMESİ – Kurumsal WordPress Temaları | Yazılım Teknolojileri

YAZTEKNO HİZMET SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme www.YAZTEKNO.com üzerinden satın alacağınız her türlü hizmet ve yazılımın kullanım ve destek konusunda tarafların karşılıklı haklarını düzenlemek üzere hazırlanmıştır.

Yaztekno Hizmet Sözleşmesi

1- Taraflar

 • 1a- www.yaztekno.com isimli internet sitesi sözleşmede yaztekno olarak anılacaktır.
 • 1b- Sistem üzerinden herhangi bir hizmet satın alan kullanıcı müşteri olarak anılacaktır.

2- Yaztekno’nun  Yükümlülükleri

 • 2a- Yaztekno olarak müşteriler için güvenli bir ortamda, hizmet devamlılığını esas alan alışveriş imkanı sağlar.
 • 2b- Yaztekno üzerinden hizmet yada yazılım satın alan müşteriler için şunları sağlamakla yükümlüdür:
 • a- Satın alınan hizmet için 1 ay teknik desteği sağlamak.
 • b- Yazılımın satın alınmasından sonra yazılımı eksiksiz demo halindeki şekli ile kurmak.
 • c- Yazılımın satın alınmasından sonra 1 aylık sürenin bitimine takiben ilave süre ile destek satın alma hakkı sunmak.
 • ç- Satın alınan indirilebilir ürünün 1 ay içerisinde 1 kez indirilebilmesini, 1 ay dan sonra tekrar indirilmek istenmesi durumunda 1 aylık yeni indirme hakkı satın alma imkanı sunmak.
 • d- İndirilebilir ürünlerle birlikte tüm detayları anlatım yapan bir kullanım kılavuzunu ürün beraberinde vermesini sağlamak.

3- Yaztekno’nun Yükümlülükleri

Yaztekno’nun Müşteriye karşı olan yükümlülükleri şu şekildedir:

 • a- Yaztekno sattığı hizmet yada yazılım için en az 1 ay boyunca ücretsiz teknik destek sağlamalıdır.
 • b- Yaztekno müşterinin ek destek lisansı yenilemesi yapması durumunda lisansın geçerli olduğu sürece destek vermekle yükümlüdür.
 • c- Yaztekno satışını yaptığı indirilebilir ürünler içerisinde ürünün kurulumu, kullanımı ve düzenlemesi için gerekli kullanım kılavuzunu Yaztekno’nun belirlediği standartlarda sunmak zorundadır.
 • d- Yaztekno sistemden ayrılmayı istemesi durumunda müşterilerine en az 30 gün öncesinde bilgilendirmede bulunmalıdır.

Sitemizde yer alan TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve YAZILARIN hak sahibi YAZTEKNO olup , Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları çerçevesinde tüm hakların edinimi yapılmıştır. Bu gerekçeyle YAZTEKNO , sitesinde yayınladığı tüm TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve YAZILARIN satış, kiralama yada devir haklarını elinde bulundurmaktadır. YAZTEKNO aksini belirtmediği sürece ÖMÜR BOYU kullanım hakkı vermektedir. Ancak yazılımlara erişim, yazılımların güncel sürümlerine erişim, yazılımlar üzerindeki değişikliklere , yazılımın farklı versiyonlarına erişim hakkı ve yaşanacak ve yaşanabilecek her teknik sorunun çözümü için alınan her hizmet 1 kez ücretsiz dosya indirme hakkı ve 1 aylık teknik desteğe sahip olarak sunulacak olup , bu süre sonunda hizmeti alan dilerse ek ücret karşılığında dosya erişim hakkı süresini uzatabilmektedir. Aynı zamanda destek süreleri lisans ile koruma altına alınır aynı lisans otomatik güncellemelere erişim hakkı da sağlamaktadır. GEREKSİNİMLER: Kullanıcı aldığı tema için gerekli hosting ve domaini kendi temin edecektir. Temaların yada eklentilerin açıklamalarında alt yapı gereksinimleri belirtilecektir.  Temanın yada eklentilerin çalıştırılması için gerekli hosting yani barındırma standartları kullanıcı tarafından sağlanmalıdır. Temaların yada eklentilerin çalışabilmesi için gerekli olan ortam bilgileri tema detaylarında yer alacağı gibi yaztekno yetkilileri tarafından da öğrenilebilir. ÜCRETSİZ HİZMET VE HEDİYELER: Size aldığınız temalar ile ücretsiz olarak sunulan hizmetlerin (bot, sanal pos, xml , vb modüller) sunucunuzla uyumsuzluğu yada hosting firmanızın yaptığı değişiklikler neticesinde çalışmaz hale gelmesinden hiçbir zaman YAZTEKNO sorumlu tutulamaz. Aldığınız tüm hizmetlerde olduğu gibi ek ve ücretsiz hizmetlerde de çalışma platformu gereksinimlerini ASGARİ oranda sağlamak müşterinin sorumluluğundadır.

DESTEK SİSTEMİ– Destek işlemleri ilgili destek@yaztekno.com email adresi üzerinden yürütülecektir, ancak mail ile ulaşılamaması yada yaşanan bir sorunun giderilememesi durumunda Yaztekno ile iletişim kurulması konusunda bir kısıtlama yoktur.

DOSYALARA ERİŞİM HAKKI

Satın aldığınız tema dosyaları 1 kez indirebilmeniz için panelinizde erişiminize açık olarak yer alır. 1 kez indirmenizden sonra tema dosyalarına erişim hakkınız sonlandırılır. Çıkacak güncellemelere ve yeni tema dosyalarına erişmek için veya her ne nedenle olursa olsun tema dosyalarınızı kaybetmeniz durumunda destek@yaztekno.com üzerinden destek almalısınız.

Dosya erişim hakkı, daha sonra sitede ilan edilecek bir bedel ile 6 aylık olarak sunulur. Bir temanız için satın alacağınız bir dosya erişim hakkı o temaya ait dosyalara 1 ay boyunca erişme hakkı sağlar. Eğer birden fazla temanız için erişim hakkı talep ederseniz her temanız için dosya erişim hakkını satın almalısınız.

TESLİMAT

Tüm lisanslar ödemelerini takiben anlık olarak aktive edilir ve dosyalara erişim hakkı kullanıcıya sağlanır. Teslimat tamamen internet ortamında yapılmakta olup, tüm indirmeler mühürlenmektedir.

KURULUM
Talep edilmesi durumunda YAZTEKNO alınan temanın ilk kurulumunu ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacaktır, ancak temalara ait menü , kategori yada diğer ayarların yapılmasını garanti etmez.

İPTAL (Sıfır tolerans politikası)

Herhangi bir müşterimiz , bize ait herhangi bir temanın lisanssız kullanımını yapması, illegal dağıtılan dosyaları indirmesi, sitesine yüklemesi gibi işlemler yapması ve bu işlemlerin ekibimizce tespit edilmesi durumunda , müşterinin lisansı yada lisansları, illegal kullanımını yaptığı temaya ait ücreti ödeyene dek kullanıma kapatılır ve gerekli hukuksal işlemler başlatılır.

İADE

İndirilebilir ürünler kanunlar gereği iade kapsamı dışındadır.

EOL ( End Of Life ) ( Lisans Ömrü )

Her bir sürümün destek sunulma süresi, bir üst sürüm yayınlandıktan sonraki 1 haftaya kadardır. Bu son sürümden önceki sürümleri kullanmanız durumunda sadece üst sürümün yayınlandığı ilk 7 gün içinde kullandığınız sürümle alakalı destek alabileceğiniz anlamına gelir.

UYUŞMAZLIK

Sitemiz üzerinden alınan temalar ile alakalı uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul ve Trabzon mahkemeleri yetkilidir.

 

Bilgilerinize
Saygılarımızla
Yaztekno Yönetimi

tips blogging drakor sub indo berita indonesia